Pro majitele asfaltových povrchů


JSTE MAJITELEM SOUKROMÉ KOMUNIKACE, AUTODROMU, LETIŠTĚ ČI LOGISTICKÉHO CENTRA?

Nezapomínejte na bezpečnost. Opravujte poškození asfaltových povrchů efektivně a trvale.

Jste vlastníkem soukromé komunikace, logistického centra, autodromu či letiště?

Pak dobře víte, že jakýkoli výmol či sebemenší porucha vozovky může mít katastrofální následky.

Vaše komunikace musí být v perfektním stavu a Vy musíte dbát na to, aby se neobjevovala nebezpečná poškození a nepřibývala nekvalitně opravená místa.

Vyvinuli jsme unikátní technologii, díky níž budou opravy Vašich soukromých komunikací vyřešeny trvale a v kvalitě srovnatelné s nově položeným asfaltovým povrchem - zcela beze spár.

Technologií FUTTEC lze opravovat různé druhy poškození – od menších prasklin či nerovností až po výmoly o velikosti 70 × 50 cm. Opravy lze provádět i zimním období a zvládne je dvoučlenná posádka.

Nebudete závislí na sezónních dodávkách subdodavatelů.

Oprava trvá pouhou 1hodinu. Spotřebujete vždy jen takové množství materiálu, jež je k opravě dané poruchy nezbytné.

Bezpečnost by pro Vás měla být na prvním místě: opravením drobné závady předejdete nebezpečným situacím a zamezíte dalšímu rozšiřování poruchy.


Oprava výtluků – unikátní technologie, zařízení FT3, systémový kontejner

Vlastníkům komunikací nabízíme několik produktů, které využívají tuto unikátní technologii

Zařízení FT3 na opravu výtluků

Stroj FT3 slouží při opravách k ohřevu asfaltového povrchu. Díky technologii FUTTEC a velice skladnému stroji lze opravy výtluků, prasklin či různých nerovností provádět celoročně. Zařízení FT3 můžete zakoupit samostatně nebo jako součást Systémového kontejneru. Přečtěte si více o zařízení FT3 .

Systémový kontejner

Systémový kontejner je pro opravu výtluků ideálním řešením. Umožňuje jednoduché uložení a přepravu veškerého zařízení a materiálu nezbytného pro opravy výtluků.

Kontejner rovněž chrání jednotlivé komponenty při dopravě na místo opravy. Současně zajišťuje vhodné pracovní prostředí týmu.

Vedle vlastního zařízení FT3 a Mikrovlnné pece na ohřev asfaltové směsi kontejner obsahuje elektrocentrálu zajišťující provoz stroje FT3, pece i kompresoru na dodávku stlačeného vzduchu pro čištění opravovaného místa. Kontejner umožňuje bezpečnou přepravu dostatečného množství asfaltové směsi, hutnícího zařízení (vibrační desky), drobného nářadí, dopravního značení a dalšího nezbytného materiálu. Přečtěte si více o Systémovém kontejneru.

Kromě zařízení FT3 a Systémového kontejneru nabízíme i Mikrovlnnou pec na ohřev asfaltové směsi.


                                        
 • Tato technologie zajistí delší životnost a trvanlivost opraveného asfaltového povrchu.

 • Po opravě dojde ke splynutí nového materiálu s okolním povrchem. Je tak zaručena homogennost povrchu.

 • Co je pro vás ale důležité je to, že nevznikají spáry a nebezpečné nerovnosti, které často významně zkracují délku životnosti opravy.

 • Opravy si můžete s touto technologii realizovat celoročně. Tedy i v zimním období.

 • Různé velikosti vozovek – opravy lze realizovat na různých velikostech asfaltových vozovek, i na komunikacích s většími sklony (příkré příjezdy k domu, ulice, silnice, dálnice, místní komunikace, cyklostezky, letiště, závodní dráhy nebo manipulační plochy skladových prostorů).

 • Víte, že i na relativně novém povrchu se časem může vytvořit prasklinka. Vyřešte to včas, zabráníte tak jejímu zvětšování a tím i vyšším nákladům na opravu.

 • Opravy lze provádět od menších prasklin až po výmoly o velikosti 70 × 50 cm.

 • Opravu výtluků realizuje dvoučlenná posádka a je provedena trvale a relativně rychle. Oprava výluku trvá přibližně 1 hodinu.

 • Efektivita – použitím této unikátní technologie vznikají menší finanční nároky na čas a energii. Více efektivity v tomto případě přináší užitek.

 • Během opravy stroj vytváří technický protokol. Ten obsahuje informace o času, místě a době opravy, technické parametry, jako jsou teplota materiálu, spotřeba apod. Protokol je zároveň garancí kvality a zárukou jakosti provedené opravy.

 • Stroj umožňuje sdílení informací technického protokolu prostřednictvím internetu, např. na webových stránkách správců komunikací.

 • Pro nás je důležitá ekologie. Na opravu použijete jen nezbytně nutné množství opravné směsi.

 • Tato technologie je využitelná celosvětově.

 • Spolupracujeme s autoritami v oboru – technologie byla vyvinuta ve spolupráci s Akademií věd České republiky.

 • Zařízení je certifikováno z bezpečnostního i zdravotního hlediska.

 • Poskytneme vám komplexní péči.

 • Zajišťujeme školení vašich pracovníků obsluhy.

 • Na produkty poskytujeme záruční i pozáruční servis.

 • Více najdete v sekci O nás.


Chcete vědět více? Ozvěte se nám.  Rádi vám pomůžeme.

Napište nám přes kontaktní formulář