Pro sdružení obcí


JE VAŠE OBEC ČLENEM SVAZKU OBCÍ NEBO JINÉHO USKUPENÍ, NAPŘÍKLAD MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINY?

Máte na starosti správu a údržbu místních komunikací, cyklostezek nebo jiných asfaltových ploch?

Zjistili jste, že neustálé řešení i drobných oprav místních komunikací pomocí subdodavatelské firmy je nepříjemným finančním zásahem do rozpočtu obce s nejistou zárukou kvality?  Rádi si zajišťujete práce vlastními zdroji?

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pak je následující text určen právě vám.

Špatný stav vozovek, výtluky na silnicích – to jsou časté problémy, které znepříjemňují život občanům, ale i ohrožují jejich bezpečnost. To se týká jak řidičů, tak cyklistů nebo chodců. Často se opravy výtluků neřeší včas a oprava se realizuje až ve chvíli, kdy představuje opravdu velké nebezpečí.

Pro sdružení obcí máme unikátní řešení!

Opravujte si výtluky ve vlastní režii, trvale, kvalitně a levně.

Vyvinuli jsme unikátní technologii na opravu výtluků a nabízíme sdružením obcí produkty (systémový kontejner či zařízení FT3), které si sdružení obcí mohou pořídit do společného vlastnictví.

Opravy touto technologií lze provádět i v zimním období, kdy nelze jinou technologií provést trvalou opravu, aniž byste ji na jaře museli opakovat. Oprava výtluku trvá přibližně hodinu a provádí ji pouze dvoučlenná posádka. Sdružením obcí nabízíme i záruční i pozáruční servis i školení obsluhy.

Zařízení FT3

Zařízení FT3 slouží samostatně k ohřevu asfaltových povrchů při opravě výmolů na asfaltových vozovkách různých velikostí, pouze je potřeba zajistit dostatečně výkonný zdroj elektrické energie. Oprava pomocí zařízení FT3 trvá pouze 1 hodinu a lze ji realizovat i v zimě.  Přečtěte si více detailů o zařízení FT3.

Systémový kontejner

Systémový kontejner obsahující veškeré potřebné vybavení pro samostatné opravy asfaltových povrchů je ideální právě pro sdružení obcí.  Kontejner umožňuje jednoduché uložení a přepravu veškerého zařízení a materiálu nezbytného na opravy výtluků, ale hlavně je vybaven i výkonnou elektrocentrálu jako zdroj elektrické energie pro všechna zařízení.

Kontejner chrání jednotlivé komponenty při dopravě na místo opravy. Současně zajišťuje pracovní prostředí pracovního teamu.

Kontejner obsahuje: zařízení FT3, pec na ohřev materiálu, elektrocentrálu zajišťující provoz stroje FT3, pece i kompresoru na dodávku stlačeného vzduchu pro čištění opravovaného místa.

Kontejner umožňuje bezpečnou přepravu dostatečného množství asfaltového materiálu, hutnícího zařízení (vibrační desky), drobného nářadí, dopravního značení a dalšího nezbytného materiálu. Přečtěte si detaily o systémovém kontejneru.

Vedle zařízení FT3 a systémového kontejneru nabízíme i mikrovlnou pec na ohřev směsi, kterou lze také využívat samostatně pro ohřev asfaltových směsí.

Důvody, proč opravovat výtluky tímto způsobem:

Delší životnost a trvanlivost opraveného asfaltového povrchu

Dojde ke splynutí nového materiálu s okolním povrchem a zajistí se tak homogennost povrchu.

Po opravě nevzniknou spáry a nerovnosti.

Lze opravovat i v zimním období.

Lze opravovat různé velikosti poruch asfaltových vozovek.

Opravu lze provádět jak na starších vozovkách, tak i na těch novějších -  kdy se zamezí dalšímu rozšiřování výtluků.

Lze opravovat malé praskliny i výmoly o velikosti 70 × 50 cm, věší pak ve více pracovních krocích.

Jedná se o trvalou opravu.

Oprava je provedena rychle a trvale – oprava výtluků je provedena dvoučlennou posádkou cca do 2 hodin od zahájení prací.

Použitím této unikátní technologie vznikají menší finanční nároky na čas a energii.

Během opravy stroj vytváří technický protokol. Ten obsahuje informace o času, místě a době opravy, technické parametry, jako jsou teplota materiálu, spotřeba apod. Protokol je zároveň garancí kvality a zárukou jakosti provedené opravy.

Transparentnost online – stroj umožňuje sdílení informací technického protokolu prostřednictvím internetu, např. na webových stránkách správců komunikací.

Na opravu použijeme jen nezbytně nutné množství opravné směsi.

Unikání know-how – ojedinělá a v České republice vyvinutá technologie, která je využitelná celosvětově. Moderní technologie představuje kvalitní přístup k opravě výmolů, které trápí občany po celé Evropě.

Spolupracujeme s Akademií věd ČR, tato technologie byla vyvinuta ve spolupráci s AV ČR.

Na produkty poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Zařízení je certifikováno z bezpečnostního i zdravotního hlediska.

Komplexně o vás pečujeme Zajišťujeme školení vašich pracovníků obsluhy.

Více najdete v sekci O nás.

KROMĚ PRODEJE NABÍZÍME SDRUŽENÍ OBCÍ I MOŽNOST DLOUHODOBÉHO PRONÁJMU TĚCHTO PRODUKTŮ.

Chcete vědět více? Ozvěte se nám.  Rádi vám poradíme.

Napište nám přes kontaktní formulář.